Работа в Украине » Работа в Днепропетровске » Резюме: Бухгалтер кваліфікований та чарівний візьме на обслуговування

Резюме: Бухгалтер кваліфікований та чарівний візьме на обслуговування

Днепропетровск, 14:28, среда, 09.01.2019

Зарплата:
Пол: женщина
Возраст: 35 лет
Образование: высшее
Опыт работы: 5+ лет
График работы: полный день

БУХГАЛТЕРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ та супровід діяльності підприємців та підприємств незалежно від сфери господарювання та системи оподаткування. Бухгалтерська компанія «ЮТА СТАНДАРТ» пропонує спектр послуг з ведення бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, надання необхідних звітностей в фонди, статистику та податкову інспекцію. А також: надання додаткових звітів для керівництва, аналіз господарчої діяльності підприємства, відтворення бухгалтерського та податкового обліку за минулий час. Для новостворених підприємств пропонуємо допомогу у виборі системи оподаткування, консультування з питань оптимізації оподаткування, та пояснення змін у законодавстві, щодо господарчої діяльності підприємців та підприємств.
Зі своєї сторони, бухгалтерська компанія «ЮТА СТАНДАРТ» гарантує конфіденциальність та фінансову відповідальність. Окрім того, співпрацюючи з нами, ви позбавляєтесь від необхідності створювати додаткові робочі місця та сплачувати з них податкі з заробітної платні. Працює консультаційна лінія.
Довідки за тел. (056) 785-45-20, (056) 371-94-31, (056) 371-94-32, (096)1080612 , (097)6391754
uta-standart.com

Контактное лицо: Юта Стандарт
Телефон: 0567854520; 0961080612; (050) 771-74-01
Написать сообщение

Днепропетровск: Бухгалтерия, банк, финансы, аудит | #472950 Резюме в Днепропетровске
Смотрите также:
Бухгалтерские услуги,сопровождение,консультации,отчеты
Бухгалтера, оператора
Бухгалтерское обслуживание,консультации,отчёты
Услуги бухгалтера, качественно, дорого
Бухгалтер,администратор
Внимание! Важно!Как не стать жертвой мошенничества
поиск работы Работа за рубежом, трудоустройство Инженерия, производство, рабочие специальности, вакансии Транспорт, автосервис Бердянск, поиск работы Днепропетровск, трудоустройство Торговля, продажи Донецк, поиск работы Транспорт, автосервис, поиск работы Днепропетровск, вакансии Полиграфия, издательство, поиск работы Коростень, трудоустройство Торговля, продажи Умань, работа Работа за рубежом, поиск работы Работа за рубежом, работа Работа за рубежом, трудоустройство Компьютерные технологии, IT, трудоустройство Днепропетровск, трудоустройство Менеджеры среднего звена, поиск работы Торговля, продажи, поиск работы Работа за рубежом Каменец-Подольский, работа Харьков, поиск работы Черкассы, поиск работы Менеджеры среднего звена Харьков, работа Торговля, продажи Харьков, работа Руководство, топ-менеджмент Енакиево, вакансии Торговля, продажи Киев, вакансии Офисный персонал, HR, работа Киев, работа Разное Харьков, трудоустройство Компьютерные технологии, IT Львов, резюме Ровно, резюме Острог, резюме Киев,