Работа в Украине » Работа во Львове » Вакансия: Фінансист

Вакансия: Фінансист

Львов, 19:08, вторник, 05.09.2017
Вакансия не актуальна
Зарплата: 5000 грн.
Образование: высшее
График работы: свободный график

Пропозиції співпраці проекту www.elamigocubano.com спеціалістам з фінансів.
Запрошуємо вас:

1. Стати консультантом проекту www.elamigocubano.com для членів нашого проекту та для інших людей у всьому світі на конкретні теми, які ви самі визначите, домовляючись з ними щодо абонплати на рік, наприклад:
* 200 грн./рік х 960 клієнтів = 192 000 грн./рік (16 000 грн./місяць).
* 400 грн./рік х 960 клієнтів = 384 000 грн./рік (32 000 грн./місяць).
* 800 грн./рік х 960 клієнтів = 768 000 грн./рік (64 000 грн./місяць).
* 1200 грн./рік х 960 клієнтів = 1 152 000 грн./рік (96 000 грн./місяць).
Примітка: Згідно підрахунків проекту, можливо залучати щодня (за деякий час) по 4 нових особи зі всього світу з нашою допомогою, які б хотіли консультуватись з вами. 960 клієнтів виходить з наступних підрахунків: 240 робочих дні в рік помножити на 4 клієнти. Пропонуємо вашій увазі більше 25 каналів пошуку клієнтів, окрім інтернету.

2. Допомогти фізичним особам, учасникам проекту, та іншим підготувати свою фінансову систему до державної реєстрації їх, як фізичної особи-підприємця (ФО-П).
3. Допомогти в організації заходів проекту з фінансової точки зору.
4. Представляти інтереси проекту www.elamigocubano.com чи інших інтегрованих у нього проектів у своєму районі, місті, області, країні чи континенті, якщо у вас є представницькі якості.
5. Стати учасником та мати частку у міжнародній аудиторській фірмі, яку створить проект www.elamigocubano.com з метою аудиту інтересів проекту у світі.
6. Почати готуватися до інтегрування асоціації спеціалістів, яку створимо виключно для фінансового планування та для навчання.

Детальніше читайте тут: http://elamigocubano.com/cooperation/1/3/6/

Компания: ФОП Ігнасіо Круз Рамос
Контактное лицо: Игнасио
Телефон: 093 60-30-936; 067 370-41-26
Написать сообщение
Web: www.elamigocubano.com
Вакансии ФОП Ігнасіо Круз Рамос (17)

Львов: Бухгалтерия, банк, финансы, аудит | #2178057 Вакансии во Львове
Смотрите также:
Финансовый директор
Финансовый директор
Фінансовий директор
Приглашаем творческих людей для работы
Финансовый директор
поиск работы Менеджеры среднего звена, трудоустройство Работа за рубежом Ужгород, поиск работы Офисный персонал, HR Киев, работа Харьков, вакансии Работа за рубежом Владимир-Волынский, вакансии Офисный персонал, HR, трудоустройство Работа за рубежом, работа Разное Киев, работа Киев, вакансии Харьков, вакансии Харьков, поиск работы Винница, работа Торговля, продажи Одесса, работа Транспорт, автосервис Никополь, поиск работы Офисный персонал, HR, вакансии Киев, работа Днепропетровск, работа Реклама, маркетинг, PR Киев, поиск работы Харьков, работа Торговля, продажи, поиск работы Днепропетровск, вакансии Служба безопасности, охрана Одесса, трудоустройство Днепропетровск, вакансии Образование, наука, воспитание Киев, вакансии Компьютерные технологии, IT Кировоград, вакансии Работа за рубежом Рогатин, трудоустройство Работа за рубежом, вакансии Торговля, продажи Харьков, поиск работы Николаев, трудоустройство Днепропетровск, поиск работы Работа за рубежом Ивано-Франковск, трудоустройство Работа за рубежом, вакансии Работа за рубежом Киев, резюме Служба безопасности, охрана Киев, резюме Бухгалтерия, банк, финансы, аудит Хмельницкий,
Внимание! Важно!Как не стать жертвой мошенничества
Работа по регионам